Aktuality

Zrušení sobotního programu

Vážení návštěvníci,

v průběhu přípravy loňského ročníku festivalu jsme čtyřikrát měnili vystupující kapely kvůli odřeknutí, převážně ze zdravotních důvodů. Tentokrát přišla řada na nás, pořadatele.

Během minulého týdne mne dostala do peřin infekce se zatím nejistou, ale neradostnou prognózou, kvůli které je potřeba opustit všechny namáhavější fyzické i psychické aktivity. Vzhledem k rodinnému a studijnímu vytížení dalších členů přípravného týmu a zvláště vzhledem k technickému stavu zázemí na faře v Horní Branné (pro něž vyžaduje festivalová příprava větší logistické přesuny, stavby a úpravy) jsme nuceni oznámit zrušení sobotní části festivalu.

Snažili jsme se najít vhodné východisko a zachovat festival v původně plánované variantě, ale nakonec jsme byli - v souladu s tématem festivalu - nuceni podívat se pravdě do očí a přiznat si: v této fázi přípravy nemáme na dokončení a uspořádání celého programu lidské kapacity.

Je nám to líto, ale život jde dál a páteční festivalový program je zachován. V současné chvíli jednáme o rozšíření pátečního programu ještě o jednu z kapel...

MH

<< Zpět na předchozí stránku